discussie-punt: ben je een tiener van zodra je tien wordt, of van zodra je dertien wordt? ik dacht: van zodra je dertien wordt. eventjes op-googlen; antwoord: vroeger was je een tiener vanaf de dertiende, eind jaren negentig is de betekenis van het woord verschoven, en ben je tiener vanaf je tiende.
bovenstaande talige evolutie is een zoveelste staaltje van imbecilisering. een kind van tien en een "kind" van negentien - er is geen enkele context denkbaar, om die twee entiteiten, die byna aan mekaâr tegengesteld zyn, tot één categorie te rekenen.
zoals het ook achterlyk is om een maltezer en een rottweiler allebei "hond" te noemen.
"twee meisjes kwamen hem smoutebollen brengen. ze waren enorm lekker. en die smoutebollen ook."
het is inderdaad grellig om je te proberen in te beelden, wat er de komende honderd jaar gaat worden uitgevonden. de snelheid waarmeê revolutionaire uitvindingen worden gedaan, kwadradeert.
alles wyst erop dat de mens er vroeg of laat in zal slagen, zichzelf onsterfelyk te maken. die richting gaat het uit.
god weet komt die uitvinding nog juist op tyd voor ons! god weet, dat we nog zullen zeggen:"damn, people: weet je nog, hoe we vroeger gewoonweg door het leven gingen met het idee, dat we ieder ogenblik zomaar dood konden??" en dan zullen onze kleinkinderen zeggen:"echt??? dachten jullie dat jullie dood moesten?? maar... vonden jullie dat dan niet totaal vréselyk???"
we zullen dan volstrekt àndere wezens zyn. maar: ik vind het niet ondenkbaar, niet onvoorstelbaar. ook als onsterfelyke wezens zullen we gemotiveerd blyven om dingen te doén. alleen zullen middel en doel dan quasi samenvallen... ons gevoelsleven zal iets oceaan-achtigs hebben. een vage droefenis zou gemakkelyk een triljard jaren voortduren. een leuke verrassing, en daarvan het vrolyke opkyken, zullen vele triljarden jaren in beslag nemen. het schryven van een gedicht, van één regel, zal net zolang voortduren als het achttiende kwadraat van een triljard lichtjaren; maar: het gedicht zàl worden geschreven - en de zoektocht naar lezers zal blyven bestaan.


Er zijn twee soorten van onsterfelijk zijn.
BeantwoordenVerwijderenDe eerste soort betekent dat je nooit dood gaat, tenzij je een zwaar ongeluk meemaakt en in het licht van de oneindigheid zal iedereen dat statistisch gezien meemaken.
De democratie moet dan een straf opleggen aan moordenaars die hun slachtoffer zo goed als van een eeuwigheid aan leven beroofden.
De tweede soort is de religieuze, wanneer iedereen de vijf bewijzen van leven na de dood kent.
Nadat God iedereen dan heeft doen betalen voor zijn en haar schuld van de wereld, is men dan onder iedere bestaande omstandigheid onsterfelijk. Als men omver gereden wordt, heeft men geen enkele pijn gevoeld en gaat men gewoon verder met het leven.
En dan zal men, als de verveling te groot wordt, zichzelf nog eens religieus blind kunnen maken in een achterlijke wereld maar dan zonder te hoeven betalen. Men kan ook eens bijvoorbeeld de echte Superman of de echte James Bond worden zoals in de films. Daarna geef je jezelf dan terug je volledige geheugen.
1. Als een acht maanden oude baby in de baarmoeder daar elke dag een dag jonger zou worden zou die uiteindelijk ook sterven en dat betekent dat de dood zich ook voor het leven bevindt.
https://youtu.be/dX6ntovmdDQ?si=8wdGYyk9XDhIlFsQ
2. Duizend jaar geleden was je lichaam ook al op de aarde maar het was toen volledig uit elkaar en dus dood om dan later tot leven te komen vanuit de dood.
3. Wanneer men sterft wordt het bewustzijn niets want er is niets na de dood maar dan zou men even goed eens een auto of een huis niets moeten zien worden.
4. Als de doden enkel zichzelf kunnen zijn, zijn ze al altijd enkel zichzelf geweest.
5. Bevindt het bewustzijn zich in de lege ruimtes in de hersenen of in de rest van de hersenen waarin geen enkele lege ruimte is?
Zelf zal ik in het tweede geval mezelf op de volgende manier ook nog eens religieus blind en stabiel maken.
BeantwoordenVerwijderenIk ga onder toezicht van God terug naar de jaren negentig onder toezicht van God die een DJ is tussen de jaren min en plus oneindig. Maar dan zit ik niet in deze tijdlijn maar een perfecte kopie ervan. Dan speelt God achtereenvolgens Limo Wreck van Soundgarden en de Remix van The Bureaucrat of Flaccostreet van The Urban Dance Squad in de hele atmosfeer van de aarde. Iedere mens hoort dan ineens (ook de doven) die platen luid alsof de muziek vanuit de ruimte komt terwijl er een extra zon is en er overal licht is.
https://youtu.be/2InL5c_vZSY?si=hI0Tl7C21w3gKptE
https://youtu.be/tLySa22bM1k?si=iseNsLa_FFjR9iOW
Dat zal een fantastische dag worden (die al gebeurd is) wanneer men daarna dan eens de radio of tv opzet. Men kan die dag ook meer in het heden zetten, zodat men eens kan checken wat iedereen van het event vond op het internet.
Ook zal ik God eens Lose Yourself van Eminem laten spelen vanuit de ruimte om eens te zien hoe de wereld in kopie dan verder gaat.
Dat heeft iedereen al meegemaakt, het is enkel nog niet bij je originele geheugen geplaatst.
https://youtu.be/tR1ECf4sEpw?si=oYmugCEgAiju2oDO
Niet kunnen sterven impliceert dat je geen Alzheimer kunt krijgen. Want als je opstaat en vergeten bent wie je bent, ben je door een soort van sterven gegaan.
BeantwoordenVerwijderenWie de vijf bewijzen van leven na de dood kent en bijgevolg weet dat God bestaat, kan geen Alzheimer krijgen want dat is essentiële informatie die je persoonlijkheid verklaart.
Men kan vergeetachtig worden maar de essentie vergeet je niet.
I can fire But i can’t forget
https://youtu.be/-aM5K-RemZ8?si=Zx7yXZQCXN0tzkD2